Olyan szép StreuselMix-szel, amely tele van streusel-szerelmeséggel, minden más keveréknek esélye sincs. Ezt senki sem tudja felülmúlni. A BeMine felzárkózik a tortácskádhoz, és végtelen morzsás szeretettel tölti meg, amikor minden egyes alkalommal kinyitod a kis akasztós dozíró dobozkáját. Mindenki szereti őket: szívecskék, csokoládéovaló, konfetti és morzsadarabkák – mind természetesen piros színben.
A csomag a következőket tartalmazza: 90 g
cukor, búzakeményítő, dextróz, burgonyakeményítő, glükózszirup, napraforgóolaj, rizsliszt, növényi olaj (kókusz), tejcsokoládé [cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma ], stabilizátor: gumiarábikum, zsírsavak cukorészterei; keményítő (rizs/kukorica), színezékek: E101, E120, E132, E171, E172; stabilizátorok: E460(i), E464; emulgeálószer: E472a; fényesítők: sellak, méhviasz, karnaubaviasz.
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1710 kj |
| Energiaérték kcal | 408,6 kcal |
| Zsírok | 2,7 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,2 g |
| Szénhidrátok | 94,2 g |
| - ebből cukrok | 87,4 g |
| Fehérje | 0,4 g |
| Só | 0,01 g |
Németország
| Színes | Red / Rózsaszín |
| Kategóriák: | Cukordíszek - Super Sterusel, mix |
| Cukor- és csokoládés Valentin-napi díszítés | |
| Tortadísz - szív és szívecske | |
| Cukordíszek - mix | |
| Gyártó | Super Streusel |
| EAN | 4260658667604 |
| Termékszám | 122401 |